Jak dodat pleti lesk? Nejlepší způsoby, jak rozzářit obličej zdravím!

0
Rate this post

Brilantnost obličeje? Snadný! Naučit se osvětlit pokožku vám umožní snadno dát tváři světlo a svěžest. Pokud nevíte, jak na to, zjistěte nejlepší triky níže!

Zářivá, zářící pleť není jen módní výstřelek. Místo toho je to nejlepší způsob, jak si ji udržet déle mladou a cítit se dobře ve své kůži. Celebrity to už vědí a na červeném koberci vyrážejí na efekt #healthyglow. Toho je dosaženo odečtením: světlý make-up je bez přebytků a přehánění a je krokem k přirozeně zářící pleti.

Pleť, která přirozeně září

Jak docílit toho, aby se pleť leskla? Prvním krokem je samozřejmě správná péče o pleť. Nezapomínejte, že pleť vypadá leskle a krásně, když je zdravá. Pokud je vaše pokožka dostatečně hydratovaná a vyživená, chráněná před podrážděním, má prostě zdravý lesk, nejlepší účinek, jaký lze dosáhnout.

Chcete-li dosáhnout tohoto přirozeného lesku obličeje, měli byste vyzkoušet korejský přístup k péči o pleť: tato kosmetická rutina obličeje se skládá z několika kroků a používá různé produkty aplikované v určitém pořadí. Výsledky, které nabízí, jsou ohromující. Musíte pracovat na několika úrovních: hydratovat, vyživovat, opravovat a chránit pokožku. Používejte přírodní krémy, séra, masky a oleje a správně je kombinujte, abyste z každého dostali to nejlepší.

Seznam pravidel: jak získat zářivou pleť?

Umyjte si obličej dvakrát denně. Pravidelné čištění obličeje je nutností pro hladkou a zářivou pleť. V ideálním případě by to mělo být provedeno ve dvou krocích: odstranění make-upu a čištění obličeje, například pomocí oleje. OCM (metoda čištění olejem) je nejlepší způsob, jak pleť rozzářit.

Pravidelně odlupujte odumřelé kožní buňky. Pleť vypadá nejlépe, když je hladká a rovnoměrná, protože dokáže odrážet světlo a lesknout se. Abyste toho dosáhli, musíte pravidelně používat fyzické nebo enzymatické exfolianty. Jedním z nástrojů, který je dobré vlastnit, je štětec na obličej.

Chraňte svou pokožku před sluncem. UV paprsky jsou nejhoršími nepřáteli vaší pokožky, protože ji bez námahy okrádají o její lesk a krásu. Proto je potřeba používat opalovací krém nebo přírodní oleje, které ji ochrání.

Udržujte svou pokožku hydratovanou. Pro lesknutí pleti je důležitý také stav pleti a zejména její hydratace. Použijte hydratační obličejové sérum, krém nebo zvlhčující masku, abyste obnovili vlhkost pokožky.