Nejlepší produkty pro zářivou tvář

0
Rate this post

Kromě aplikace dobré péče o pleť je důležité vybrat si správné přípravky, aby se vaše tvář snadno rozzářila, obnovila její krásu a jas. co si vybrat?

Pro zesvětlující efekt nejsou hlavními hrdiny krémy nebo masky. Pouze koncentrované rozjasňující sérum dodá vaší pleti rychlý, ale trvalý, zdravý lesk a rovnoměrný tón. Ne však ledajaké sérum! Nejlepší sérum pro rozjasnění pleti by mělo obsahovat:

vitamín C, který má zesvětlující vlastnosti
vitamín B3, který pomáhá bojovat proti kožním skvrnám
vitamín A nebo retinol proti stárnutí
kolagen, který vyplňuje pokožku a dodává ji lesk.

V případě nouze: rozjasňující make-up

Pokud je vaše pleť velmi suchá a mdlá a potřebujete okamžitě zlepšit její vzhled, zvolte rozjasňující make-up: hru světla, která vám dodá požadovaný #healthyglow efekt.

Zásadním pravidlem je, že přípravky musíte nanášet postupně, zvyšovat jejich intenzitu a zvolit správnou rozjasňující kosmetiku s přirozeným efektem. Pokud máte kvalitní rozjasňovač, naneste ho na body, které chcete zvýraznit: lícní kosti, oblast pod obočím, čelo, nos, bradu, Amorovu mašli, koutky očí. Poznámka: používejte pouze na nejhladší oblasti pokožky, protože rozjasňovač má tendenci zvýrazňovat nedokonalosti, nerovnoměrnou pleť a vrásky.

Nezapomeňte také nanášet malé dávky produktu, protože nadměrné používání osvětlovacího prostředku bude mít negativní účinek.

Jako vždy je nejlepší zvolit umírněnost

Vaše oblíbené krémy už nefungují? Všimli jste si najednou, že vaše pokožka je ochablá, s vráskami, že se její barva změnila a je sušší než normálně? Velmi brzy se vrásky prohloubí a následně se objeví hyperpigmentace. Musíte jednat rychle a upravit rutinu péče o pleť tak, aby odpovídala aktuálnímu věku. Zde jsou nejlepší řešení, jak pečovat o svou pleť, pokud je vám více než 50 let.

Jak rychle stárnete, závisí na vašich genech; Svou roli hraje i gravitace, ale jsou zde i vnější faktory, které naší vinou mohou poškodit pokožku a urychlit redukci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Všechny ty hodiny na slunci, UV paprsky, zima, cigarety, bezesné noci, stres, léky, jídlo ve spěchu; to vše zanechává stopy. Seznamte se s potřebami zralé pleti, jak se o ni starat a jaký makeup zvolit.